| Stan | Bardzo dobry |
| Model procesora | Intel Core i7-4870HQ |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model | MacBook Pro A1398 15" i7 16/512GB MID 2015 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon R9 M370X |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Kod producenta | A1398-i7-16-512 |
| Kolor | srebrny |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 |
| Rozdzielczość (px) | 2880 x 1800 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.50 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 77a96929-383b-47fb-9112-aa92c3e45620
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2247)
Laptopy Kielce
 
(545)
Laptopy Lublin
 
(214)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Elbląg
 
(49)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)