| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Typ | ultrabook |
| Model | MACBOOK PRO A1708 2017r. |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | FP |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-7360U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.1 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 60cf93e0-fbd9-416c-8349-7e9aefc8b62b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)