| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Typ | ultrabook |
| Model | MacBook Pro 13’ Retina i5 8/256GB 2017r |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | A1708 |
| Przekątna ekranu | 13.3 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-7360U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| System operacyjny | Mac OS |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ C |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 491336af-5dd7-4b97-b839-044902e9a813
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2336)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)