| Stan | Nowy |
| Model | SAS FILTER 500 |
| Kod producenta | 129896 |
| Marka | Aquael |
| Rodzaj | biologiczny, mechaniczny |
| Typ | gąbkowy |
| Maksymalna wydajność | 500 l/h |
| Minimalna wydajność | 500 l/h |
| Pobór energii | 4.40 W |
| Zwrot wody | rurka |
| Wysokość produktu | 5.00 cm |
| Szerokość produktu | 18.00 cm |
| Długość | 8.00 cm |
| Cechy dodatkowe | regulacja wydajności |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.350 kg |
| EAN (GTIN) | 5905546337533 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 75b124f0-e440-405e-b4f9-2cd5f4594c2e
Podobne wyszukiwania
Wewnętrzne Warszawa
 
(31)
Wewnętrzne Wrocław
 
(15)
Wewnętrzne Polkowice
 
(12)
Wewnętrzne Bydgoszcz
 
(6)
Wewnętrzne Przemków
 
(5)
Wewnętrzne Wieliczka
 
(5)
Wewnętrzne Wetlina
 
(4)
Wewnętrzne Kraków
 
(4)
Wewnętrzne Gorzów Wielkopolski
 
(4)