| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba miejsc | 3 |
| Materiał | Polietylenowe |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Długość | 402 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 31 kg |
| Waga | 31 kg |
| Model | Rio |
| Szerokość | 82 cm |
O przedmiocie
Oferta: 599aab6f-33ec-40ab-b310-f01f1c2ec100
Podobne wyszukiwania
Kajaki Warszawa
 
(22)
Kajaki Poznań
 
(21)
Kajaki Zagórz
 
(13)
Kajaki Kraków
 
(9)
Kajaki Wrocław
 
(6)
Kajaki Węgrów
 
(5)
Kajaki Szczecin
 
(4)
Kajaki Mierki
 
(4)
Kajaki Kaszczor
 
(4)
Kajaki Gdańsk
 
(4)