| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Ariete |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Funkcje | opiekanie górną grzałką |
| Rodzaj | mini piekarnik |
| Model | 928/01 Pizza Italia |
| EAN (GTIN) | 8003705123267 |
| Moc | 1200.00 W |
| Szerokość produktu | 33.00 cm |
| Głębokość produktu | 34.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.240 kg |
| Kod producenta | 928/01 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ffcabb89-6fde-4d1e-935e-832c3f2c4737
Podobne wyszukiwania
Mini piekarniki Warszawa
 
(15)
Mini piekarniki Kraków
 
(9)
Mini piekarniki Poznań
 
(5)
Mini piekarniki Gdańsk
 
(5)
Mini piekarniki Łódź
 
(5)
Mini piekarniki Katowice
 
(4)
Mini piekarniki Gliwice
 
(4)
Mini piekarniki Szczecin
 
(4)