| Stan | Nowy |
| Typ | Podstawa |
| Minimalna liczba graczy | 1 |
| Maksymalna liczba graczy | 4 |
| Wersja językowa gry | polska |
| Wiek gracza | 15-18 lat, 18+ |
| Wydawca | Portal Games |
| Czas rozgrywki | Dłuższy niż 2 godziny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.750 kg |
| Język instrukcji | polska |
| EAN (GTIN) | 5902560385236 |
| Nazwa | Ark Nova |
| Projektant | Mathias Wigge |
| Ilustrator | Mathias Wigge |
| Kod producenta | 5902560385236 |
| Materiał | karton, plastik |
| Bohater / Bajka | brak |
| Wysokość produktu | 36.50 cm |
| Szerokość produktu | 30.00 cm |
| Głębokość produktu | 7.50 cm |
| Edycja | 1 edycja |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd216e97-d8f9-4be2-989c-775ddf9d6b1f
Podobne wyszukiwania
Ekonomiczne Warszawa
 
(172)
Ekonomiczne Wrocław
 
(65)
Ekonomiczne Nowy Targ
 
(59)
Ekonomiczne Kraków
 
(45)
Ekonomiczne Poznań
 
(36)
Ekonomiczne Łódź
 
(31)
Ekonomiczne Gdańsk
 
(28)
Ekonomiczne Majkowice
 
(27)
Ekonomiczne Białystok
 
(22)
Ekonomiczne Kaliska
 
(18)
Ekonomiczne Bartoszyce
 
(18)
Ekonomiczne Choszczno
 
(18)
Ekonomiczne Tarnów
 
(17)
Ekonomiczne Gdynia
 
(14)
Ekonomiczne Katowice
 
(14)
Ekonomiczne Łęczna
 
(13)
Ekonomiczne Bydgoszcz
 
(12)
Ekonomiczne Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Ekonomiczne Opole
 
(9)
Ekonomiczne Słomin
 
(9)
Ekonomiczne Bielsko-Biała
 
(9)
Ekonomiczne Zielona Góra
 
(8)
Ekonomiczne Gliwice
 
(7)
Ekonomiczne Szczecin
 
(7)
Ekonomiczne Wolsztyn
 
(7)
Ekonomiczne Siedlce
 
(7)
Ekonomiczne Miastko
 
(6)
Ekonomiczne Chorzów
 
(6)
Ekonomiczne Toruń
 
(5)
Ekonomiczne Rawałowice
 
(5)
Ekonomiczne Radom
 
(5)
Ekonomiczne Rzeszów
 
(5)
Ekonomiczne Sosnowiec
 
(5)
Ekonomiczne Lublin
 
(5)
Ekonomiczne Święciechowa
 
(4)
Ekonomiczne Piastów
 
(4)
Ekonomiczne Radomsko
 
(4)
Ekonomiczne Kielce
 
(4)
Ekonomiczne Łęg Tarnowski
 
(4)
Ekonomiczne Ostróda
 
(4)
Ekonomiczne Płock
 
(4)
Ekonomiczne Siechnice
 
(4)
Ekonomiczne Kraczkowa
 
(4)
Ekonomiczne Częstochowa
 
(4)
Ekonomiczne Kurzętnik
 
(4)
Ekonomiczne Siekierki Wielkie
 
(4)
Ekonomiczne Szamotuły
 
(4)
Ekonomiczne Dąbki
 
(4)
Ekonomiczne Zabrze
 
(4)
Ekonomiczne Skołyszyn
 
(4)
Ekonomiczne Bytom
 
(4)
Ekonomiczne Rudnik nad Sanem
 
(4)
Ekonomiczne Blachownia
 
(4)
Ekonomiczne Sławków
 
(4)
Ekonomiczne Legnica
 
(4)