| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Artemis |
| Rodzaj zasilania | CO2 12g |
| EAN (GTIN) | 5905309692152 |
| Model | CP1-M |
| Kod producenta | CP1-M |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Maksymalna energia kinetyczna | 4.0 J |
| Kaliber | 4.50 mm |
| Długość | 39.00 cm |
| Waga | 0.92 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 12c42fa2-11f8-432c-ac26-ec8c020d5ec0
Podobne wyszukiwania
Pistolety Warszawa
 
(31)
Pistolety Kraków
 
(19)
Pistolety Łódź
 
(16)
Pistolety Pudliszki
 
(13)
Pistolety Poznań
 
(13)
Pistolety Wrocław
 
(12)
Pistolety Bydgoszcz
 
(10)
Pistolety Szczecin
 
(10)
Pistolety Nowogród Bobrzański
 
(9)
Pistolety Kielce
 
(9)
Pistolety Gdańsk
 
(8)
Pistolety Rzeszów
 
(7)
Pistolety Borówno
 
(5)
Pistolety Bielsko-Biała
 
(5)
Pistolety Trzcianka
 
(5)
Pistolety Łomianki
 
(4)
Pistolety Kęty
 
(4)
Pistolety Lublin
 
(4)
Pistolety Leźnica Wielka
 
(4)
Pistolety Białystok
 
(4)
Pistolety Kłodzko
 
(4)