| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Acer |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-11400H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | USB 2.0, USB 2.0 typ C, HDMI |
| Komunikacja | GPS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, FSC, EN 716 |
| Model | AN515-57 |
| Kod producenta | Poland |
| EAN (GTIN) | 5710886814047 |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.69 GHz |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
| Liczba slotów RAM | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1df3b1d4-a798-4fb5-92f8-5ca18001f8b4
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2214)
Laptopy Kielce
 
(654)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(73)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)