| Stan | Bardzo dobry |
| Model | X870E TAICHI LITE |
| Producent | ASRock |
| Kod producenta | X870E TAICHI LITE |
| EAN (GTIN) | 4710483947445 |
| Obsługiwane procesory | AMD |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket TR4 |
| Standard płyty | Extended ATX (E-ATX) |
| Typ obsługiwanej pamięci | DDR5 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM | 256.00 GB |
| Liczba slotów pamięci RAM | 4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 5333 |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Chipset | X870E |
| Kanały audio | 7,1 |
| Łączenie dysków | RAID 0, RAID 1, RAID 1+0 (10) |
| Gniazda rozszerzeń i złącza napędów | M.2, PCIe 5.0 x16, SATA III, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Złącza na panelu tylnym | HDMI, RJ-45, S/PDIF (optyczne), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C, wejście audio, wyjście audio |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 305 mm |
| Wysokość | 305 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Gniazda rozszerzeń i ich liczba | 1 x PCI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 29211b1e-6246-420a-85bd-bb930023e7a8
Podobne wyszukiwania
Płyty główne Warszawa
 
(345)
Płyty główne Gdańsk
 
(64)
Płyty główne Rzeszów
 
(48)
Płyty główne Mościska
 
(48)
Płyty główne Słupsk
 
(40)
Płyty główne Bydgoszcz
 
(37)
Płyty główne Lublin
 
(34)
Płyty główne Kielce
 
(33)
Płyty główne Gliwice
 
(29)
Płyty główne Chorzów
 
(27)
Płyty główne Sanniki
 
(20)
Płyty główne Elbląg
 
(18)
Płyty główne Piekary Śląskie
 
(18)
Płyty główne Sosnowiec
 
(17)
Płyty główne Opole
 
(16)
Płyty główne Jelenia Góra
 
(16)
Płyty główne Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Płyty główne Olszewnica Stara
 
(14)
Płyty główne Turostowo
 
(13)
Płyty główne Legionowo
 
(13)
Płyty główne Parcela-Obory
 
(12)
Płyty główne Żary
 
(12)
Płyty główne Bielsko-Biała
 
(12)
Płyty główne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Płyty główne Łęczyca
 
(12)
Płyty główne Pruszków
 
(11)
Płyty główne Orzech
 
(11)
Płyty główne Legnica
 
(11)
Płyty główne Parczew
 
(11)
Płyty główne Libertów
 
(11)
Płyty główne Radziechowy
 
(11)
Płyty główne Leszno
 
(11)
Płyty główne Gołków
 
(11)
Płyty główne Siedlce
 
(10)
Płyty główne Zamość
 
(10)
Płyty główne Jaworzno
 
(10)
Płyty główne Mińsk Mazowiecki
 
(9)
Płyty główne Ostróda
 
(9)
Płyty główne Pabianice
 
(8)
Płyty główne Wyszków
 
(8)
Płyty główne Krosno
 
(8)
Płyty główne Masłomiąca
 
(8)
Płyty główne Kadzidło
 
(8)
Płyty główne Milejów
 
(8)
Płyty główne Radom
 
(7)
Płyty główne Przyborów
 
(7)
Płyty główne Ciechocinek
 
(7)
Płyty główne Łęczna
 
(7)
Płyty główne Nagoszyn
 
(7)
Płyty główne Suwałki
 
(7)
Płyty główne Gierałtowice
 
(7)
Płyty główne Szebnie
 
(7)
Płyty główne Piaseczno
 
(6)
Płyty główne Zawiercie
 
(6)
Płyty główne Bolesławiec
 
(6)
Płyty główne Tomaszowice-Kolonia
 
(6)
Płyty główne Błonie
 
(6)
Płyty główne Piła
 
(6)
Płyty główne Wola
 
(6)
Płyty główne Nowy Targ
 
(6)
Płyty główne Kotki
 
(6)
Płyty główne Rydułtowy
 
(6)
Płyty główne Przemyśl
 
(6)
Płyty główne Goleniów
 
(6)
Płyty główne Zduńska Wola
 
(5)
Płyty główne Stargard
 
(5)
Płyty główne Pawłów
 
(5)
Płyty główne Pajęczno
 
(5)
Płyty główne Włocławek
 
(5)
Płyty główne Biała Podlaska
 
(5)
Płyty główne Świnoujście
 
(5)
Płyty główne Skierniewice
 
(5)
Płyty główne Tczew
 
(5)
Płyty główne Tarnowskie Góry
 
(5)
Płyty główne Będzin
 
(5)
Płyty główne Krzemienica
 
(5)
Płyty główne Olsza
 
(5)
Płyty główne Racibórz
 
(5)
Płyty główne Łuków
 
(5)
Płyty główne Sieradz
 
(5)
Płyty główne Włoszczowa
 
(5)
Płyty główne Gostyń
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn
 
(4)
Płyty główne Bielsk Podlaski
 
(4)
Płyty główne Dzierżoniów
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Płyty główne Sokolniki
 
(4)
Płyty główne Wodzisław Śląski
 
(4)
Płyty główne Jarosław
 
(4)
Płyty główne Pyskowice
 
(4)
Płyty główne Głowno
 
(4)
Płyty główne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Płyty główne Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Płyty główne Krasnosielc
 
(4)
Płyty główne Staroźreby
 
(4)
Płyty główne Ostrów Mazowiecka
 
(4)