| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Asus |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Seria procesora | Intel Celeron |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Chrome OS |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Model procesora | Intel Celeron N3060 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Rodzaj karty graficznej | brak informacji |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Zawiera baterie | tak |
| Typ | standardowy |
| Model | Asus Chromebook C202S 4/16 |
| Kod producenta | Asus Chromebook C202S 4/16 |
| Przekątna ekranu | 11.60 " |
| Pojemność dysku | 16 GB |
O przedmiocie
Oferta: 401b4560-5ec1-4b8e-ba86-5076280d3498
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2333)
Laptopy Kielce
 
(633)
Laptopy Lublin
 
(213)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)