| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 12.10 " |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Model | EEE PC 1201 HA |
| Seria procesora | Intel Atom |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| System operacyjny | inny |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Marka | Asus |
| Kod producenta | 12345 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bf4a0be9-dc94-4871-a06e-fe1eca196a39
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2245)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(87)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Mysłowice
 
(24)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)