| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Asus |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 145 g |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD PLS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.5 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3658b3bf-89cd-47b8-be7f-44e742333921
Podobne wyszukiwania
Asus Warszawa
 
(3365)
Asus Ełk
 
(596)
Asus Kielce
 
(457)
Asus Lublin
 
(451)
Asus Gliwice
 
(224)
Asus Opole
 
(140)
Asus Sosnowiec
 
(119)
Asus Elbląg
 
(99)
Asus Piaseczno
 
(93)
Asus Zamość
 
(89)
Asus Siemianowice Śląskie
 
(82)
Asus Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Asus Jelenia Góra
 
(64)
Asus Legionowo
 
(52)
Asus Przemyśl
 
(51)
Asus Zgierz
 
(49)
Asus Mysłowice
 
(47)
Asus Wadowice
 
(44)
Asus Jarosław
 
(41)
Asus Opoka-Kolonia
 
(41)
Asus Żywiec
 
(40)
Asus Stargard
 
(40)
Asus Poniatowa
 
(40)
Asus Będzin
 
(40)
Asus Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Asus Mikołów
 
(36)
Asus Puławy
 
(35)
Asus Wągrowiec
 
(30)
Asus Sierpc
 
(29)
Asus Łuków
 
(28)
Asus Bochnia
 
(28)
Asus Kobyłka
 
(27)
Asus Morąg
 
(27)
Asus Szczecinek
 
(26)
Asus Kamienna Góra
 
(26)
Asus Nowy Targ
 
(26)
Asus Kłodzko
 
(26)
Asus Brzozów
 
(25)
Asus Skierniewice
 
(24)
Asus Chodzież
 
(21)
Asus Głubczyce
 
(21)
Asus Brwinów
 
(20)
Asus Jabłonna
 
(20)
Asus Koło
 
(20)
Asus Myszków
 
(20)
Asus Szczyrk
 
(19)
Asus Limanowa
 
(19)
Asus Paczków
 
(18)
Asus Krotoszyn
 
(18)
Asus Łęczyca
 
(18)
Asus Mszana Dolna
 
(18)
Asus Rydułtowy
 
(18)
Asus Janów Lubelski
 
(17)
Asus Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Asus Myślenice
 
(17)
Asus Syców
 
(16)
Asus Wyrazów
 
(16)
Asus Stary Sącz
 
(16)
Asus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Asus Białogard
 
(15)
Asus Chełmno
 
(15)
Asus Płońsk
 
(15)
Asus Hrubieszów
 
(15)
Asus Bogdaniec
 
(14)
Asus Libertów
 
(14)
Asus Zarszyn
 
(14)
Asus Plewiska
 
(13)
Asus Kluczbork
 
(13)
Asus Ustroń
 
(13)
Asus Łosice
 
(12)
Asus Gryfice
 
(12)
Asus Krasnystaw
 
(12)
Asus Lubsko
 
(12)
Asus Słupca
 
(12)
Asus Czaplinek
 
(12)
Asus Daleszyce
 
(12)
Asus Pruszcz
 
(12)
Asus Łęczna
 
(11)
Asus Zambrów
 
(11)
Asus Ropczyce
 
(11)
Asus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Asus Skwierzyna
 
(11)
Asus Józefów
 
(10)
Asus Borówiec
 
(10)
Asus Koluszki
 
(10)
Asus Wołów
 
(10)
Asus Sosnowica
 
(10)
Asus Braniewo
 
(10)
Asus Opalenica
 
(10)
Asus Sulęcin
 
(10)
Asus Szynwałd
 
(10)
Asus Bukowno
 
(9)
Asus Włodawa
 
(9)
Asus Komorniki
 
(9)
Asus Stęszew
 
(9)
Asus Góra
 
(9)