| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | ASUS |
| Obsługiwane procesory | Intel |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1700 |
| Standard płyty | Micro ATX |
| Typ obsługiwanej pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 2800, 2133, 3200, 2666, 2933, 2400 |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Obsługa wielu kart graficznych | AMD CrossFire |
| Dual BIOS | tak |
| Łączenie dysków | RAID 0, RAID 1+0 (10), RAID 1, RAID 5 |
| Gniazda rozszerzeń i złącza napędów | PCIe x1 |
| Złącza na panelu tylnym | D-Sub (VGA), PS/2 Combo, HDMI, RJ-45 |
| Dodatkowe elementy | brak |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Model | PRIME B660M-K D4 |
| EAN (GTIN) | 4711081511830 |
| Chipset | Intel B660 |
| Kod producenta | PRIME B660M-K D4 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM | 64.00 GB |
| Liczba slotów pamięci RAM | 2 |
| Kanały audio | 7,1 |
| Cechy dodatkowe | CrossFireX |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość | 244 mm |
| Wysokość | 211 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Gniazda rozszerzeń i ich liczba | 2 x PCIe 3.0 x 1, 1 x PCIe 4.0 x 16 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e4e0bf39-c89a-488d-adbd-0a111b00d612
Podobne wyszukiwania
Płyty główne Warszawa
 
(343)
Płyty główne Gdańsk
 
(59)
Płyty główne Rzeszów
 
(53)
Płyty główne Mościska
 
(48)
Płyty główne Słupsk
 
(41)
Płyty główne Bydgoszcz
 
(36)
Płyty główne Kielce
 
(34)
Płyty główne Lublin
 
(33)
Płyty główne Gliwice
 
(28)
Płyty główne Chorzów
 
(27)
Płyty główne Sanniki
 
(20)
Płyty główne Elbląg
 
(19)
Płyty główne Piekary Śląskie
 
(18)
Płyty główne Gniezno
 
(17)
Płyty główne Opole
 
(16)
Płyty główne Sosnowiec
 
(16)
Płyty główne Jelenia Góra
 
(16)
Płyty główne Olszewnica Stara
 
(14)
Płyty główne Legionowo
 
(13)
Płyty główne Turostowo
 
(13)
Płyty główne Łęczyca
 
(12)
Płyty główne Zamość
 
(12)
Płyty główne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Płyty główne Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Płyty główne Parczew
 
(11)
Płyty główne Legnica
 
(11)
Płyty główne Libertów
 
(11)
Płyty główne Radziechowy
 
(11)
Płyty główne Żary
 
(11)
Płyty główne Gołków
 
(11)
Płyty główne Parcela-Obory
 
(10)
Płyty główne Orzech
 
(10)
Płyty główne Jaworzno
 
(10)
Płyty główne Siedlce
 
(10)
Płyty główne Bielsko-Biała
 
(10)
Płyty główne Ostróda
 
(9)
Płyty główne Mińsk Mazowiecki
 
(8)
Płyty główne Radom
 
(8)
Płyty główne Masłomiąca
 
(8)
Płyty główne Milejów
 
(8)
Płyty główne Wyszków
 
(8)
Płyty główne Krosno
 
(8)
Płyty główne Leszno
 
(8)
Płyty główne Ciechocinek
 
(7)
Płyty główne Łęczna
 
(7)
Płyty główne Suwałki
 
(7)
Płyty główne Pruszków
 
(7)
Płyty główne Szebnie
 
(7)
Płyty główne Przyborów
 
(7)
Płyty główne Nagoszyn
 
(7)
Płyty główne Pabianice
 
(7)
Płyty główne Błonie
 
(6)
Płyty główne Piaseczno
 
(6)
Płyty główne Rydułtowy
 
(6)
Płyty główne Nowy Targ
 
(6)
Płyty główne Bolesławiec
 
(6)
Płyty główne Tomaszowice-Kolonia
 
(6)
Płyty główne Stargard
 
(6)
Płyty główne Kotki
 
(6)
Płyty główne Przemyśl
 
(6)
Płyty główne Goleniów
 
(6)
Płyty główne Zawiercie
 
(6)
Płyty główne Będzin
 
(5)
Płyty główne Zduńska Wola
 
(5)
Płyty główne Biała Podlaska
 
(5)
Płyty główne Świnoujście
 
(5)
Płyty główne Skierniewice
 
(5)
Płyty główne Gierałtowice
 
(5)
Płyty główne Pajęczno
 
(5)
Płyty główne Tczew
 
(5)
Płyty główne Piła
 
(5)
Płyty główne Włocławek
 
(5)
Płyty główne Krzemienica
 
(5)
Płyty główne Tarnowskie Góry
 
(5)
Płyty główne Olsza
 
(5)
Płyty główne Racibórz
 
(5)
Płyty główne Włoszczowa
 
(5)
Płyty główne Łuków
 
(5)
Płyty główne Pawłów
 
(5)
Płyty główne Gostyń
 
(4)
Płyty główne Zambrów
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn
 
(4)
Płyty główne Bielsk Podlaski
 
(4)
Płyty główne Dzierżoniów
 
(4)
Płyty główne Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Płyty główne Sieradz
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Płyty główne Wodzisław Śląski
 
(4)
Płyty główne Pyskowice
 
(4)
Płyty główne Głowno
 
(4)
Płyty główne Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Płyty główne Staroźreby
 
(4)
Płyty główne Krasnosielc
 
(4)
Płyty główne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Płyty główne Sokolniki
 
(4)
Płyty główne Jarosław
 
(4)