| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 90AI00N3-M000R0 |
| Marka | Asus |
| Model telefonu | ROG Phone 8 Pro |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4711387397251 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.80 mm |
| Wysokość | 163.80 mm |
| Głębokość | 8.90 mm |
| Waga | 225.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.225 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 3.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Oferta: d2f4dbc8-86fa-4d8b-9470-221f60ba6672
Podobne wyszukiwania
Asus Warszawa
 
(3415)
Asus Ełk
 
(601)
Asus Kielce
 
(447)
Asus Lublin
 
(432)
Asus Gliwice
 
(225)
Asus Opole
 
(141)
Asus Sosnowiec
 
(118)
Asus Elbląg
 
(101)
Asus Zamość
 
(88)
Asus Siemianowice Śląskie
 
(83)
Asus Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Asus Jelenia Góra
 
(62)
Asus Legionowo
 
(53)
Asus Przemyśl
 
(50)
Asus Zgierz
 
(47)
Asus Wadowice
 
(45)
Asus Mysłowice
 
(45)
Asus Poniatowa
 
(44)
Asus Jarosław
 
(42)
Asus Opoka-Kolonia
 
(41)
Asus Będzin
 
(41)
Asus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Asus Żywiec
 
(41)
Asus Stargard
 
(40)
Asus Puławy
 
(36)
Asus Mikołów
 
(34)
Asus Wągrowiec
 
(31)
Asus Kamienna Góra
 
(30)
Asus Łuków
 
(29)
Asus Sierpc
 
(29)
Asus Bochnia
 
(27)
Asus Morąg
 
(27)
Asus Kłodzko
 
(26)
Asus Brzozów
 
(25)
Asus Kobyłka
 
(25)
Asus Szczecinek
 
(24)
Asus Skierniewice
 
(23)
Asus Nowy Targ
 
(23)
Asus Głubczyce
 
(21)
Asus Chodzież
 
(21)
Asus Szczyrk
 
(20)
Asus Koło
 
(20)
Asus Myszków
 
(20)
Asus Rydułtowy
 
(19)
Asus Brwinów
 
(18)
Asus Paczków
 
(18)
Asus Jabłonna
 
(18)
Asus Łęczyca
 
(18)
Asus Wyrazów
 
(17)
Asus Krotoszyn
 
(17)
Asus Płońsk
 
(17)
Asus Mszana Dolna
 
(17)
Asus Janów Lubelski
 
(17)
Asus Myślenice
 
(17)
Asus Syców
 
(16)
Asus Stary Sącz
 
(16)
Asus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Asus Białogard
 
(15)
Asus Chełmno
 
(15)
Asus Hrubieszów
 
(15)
Asus Bogdaniec
 
(15)
Asus Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Asus Zarszyn
 
(14)
Asus Gryfice
 
(13)
Asus Lubsko
 
(13)
Asus Plewiska
 
(13)
Asus Libertów
 
(13)
Asus Ustroń
 
(13)
Asus Pruszcz
 
(12)
Asus Łęczna
 
(12)
Asus Krasnystaw
 
(12)
Asus Czaplinek
 
(12)
Asus Daleszyce
 
(12)
Asus Kluczbork
 
(12)
Asus Słupca
 
(11)
Asus Łosice
 
(11)
Asus Borówiec
 
(11)
Asus Zambrów
 
(11)
Asus Wołów
 
(11)
Asus Ropczyce
 
(11)
Asus Braniewo
 
(11)
Asus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Asus Skwierzyna
 
(11)
Asus Niwiska
 
(10)
Asus Zelów
 
(10)
Asus Drwalew
 
(10)
Asus Józefów
 
(10)
Asus Sosnowica
 
(10)
Asus Komorniki
 
(10)
Asus Szynwałd
 
(10)
Asus Sulęcin
 
(10)
Asus Bukowno
 
(10)
Asus Włodawa
 
(9)
Asus Góra
 
(9)
Asus Stęszew
 
(9)
Asus Piekoszów
 
(9)