| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Asus |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model telefonu | ROG Phone 6 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Kod producenta | AI2201-1A013EU |
| Szerokość | 77.00 mm |
| Wysokość | 173.00 mm |
| Głębokość | 10.40 mm |
| Waga | 228.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.340 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 6000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 112a65a4-fb98-4067-8f39-a403f09518e4
Podobne wyszukiwania
Asus Warszawa
 
(3430)
Asus Ełk
 
(599)
Asus Kielce
 
(447)
Asus Lublin
 
(435)
Asus Gliwice
 
(224)
Asus Opole
 
(141)
Asus Sosnowiec
 
(119)
Asus Elbląg
 
(101)
Asus Zamość
 
(86)
Asus Siemianowice Śląskie
 
(84)
Asus Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Asus Jelenia Góra
 
(62)
Asus Legionowo
 
(53)
Asus Przemyśl
 
(49)
Asus Zgierz
 
(47)
Asus Mysłowice
 
(46)
Asus Wadowice
 
(44)
Asus Poniatowa
 
(44)
Asus Jarosław
 
(42)
Asus Będzin
 
(41)
Asus Żywiec
 
(41)
Asus Opoka-Kolonia
 
(41)
Asus Stargard
 
(41)
Asus Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Asus Puławy
 
(36)
Asus Mikołów
 
(34)
Asus Wągrowiec
 
(31)
Asus Łuków
 
(29)
Asus Kamienna Góra
 
(29)
Asus Sierpc
 
(29)
Asus Bochnia
 
(27)
Asus Morąg
 
(27)
Asus Kłodzko
 
(26)
Asus Brzozów
 
(25)
Asus Kobyłka
 
(25)
Asus Szczecinek
 
(24)
Asus Skierniewice
 
(23)
Asus Nowy Targ
 
(23)
Asus Koło
 
(21)
Asus Chodzież
 
(21)
Asus Głubczyce
 
(21)
Asus Szczyrk
 
(20)
Asus Myszków
 
(20)
Asus Brwinów
 
(19)
Asus Rydułtowy
 
(19)
Asus Paczków
 
(18)
Asus Limanowa
 
(18)
Asus Jabłonna
 
(18)
Asus Łęczyca
 
(18)
Asus Krotoszyn
 
(17)
Asus Płońsk
 
(17)
Asus Wyrazów
 
(17)
Asus Stary Sącz
 
(17)
Asus Janów Lubelski
 
(17)
Asus Myślenice
 
(17)
Asus Syców
 
(16)
Asus Mszana Dolna
 
(16)
Asus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Asus Białogard
 
(15)
Asus Chełmno
 
(15)
Asus Hrubieszów
 
(15)
Asus Bogdaniec
 
(15)
Asus Gryfice
 
(14)
Asus Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Asus Zarszyn
 
(14)
Asus Lubsko
 
(13)
Asus Plewiska
 
(13)
Asus Ustroń
 
(13)
Asus Libertów
 
(13)
Asus Łęczna
 
(12)
Asus Krasnystaw
 
(12)
Asus Czaplinek
 
(12)
Asus Daleszyce
 
(12)
Asus Kluczbork
 
(12)
Asus Pruszcz
 
(12)
Asus Łosice
 
(11)
Asus Borówiec
 
(11)
Asus Zambrów
 
(11)
Asus Słupca
 
(11)
Asus Wołów
 
(11)
Asus Ropczyce
 
(11)
Asus Braniewo
 
(11)
Asus Skwierzyna
 
(11)
Asus Niwiska
 
(10)
Asus Zelów
 
(10)
Asus Józefów
 
(10)
Asus Drwalew
 
(10)
Asus Sosnowica
 
(10)
Asus Komorniki
 
(10)
Asus Szynwałd
 
(10)
Asus Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Asus Sulęcin
 
(10)
Asus Piekoszów
 
(10)
Asus Bukowno
 
(10)
Asus Włodawa
 
(9)
Asus Góra
 
(9)