| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Asus |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model telefonu | ROG Phone 6 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 4711081835578 |
| Kod producenta | AI2201-1A013EU |
| Szerokość | 77.00 mm |
| Wysokość | 173.00 mm |
| Głębokość | 10.40 mm |
| Waga | 228.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.340 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 6000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 84f3010a-37c5-48bf-85e8-300031494d55
Podobne wyszukiwania
Asus Warszawa
 
(3415)
Asus Ełk
 
(601)
Asus Kielce
 
(447)
Asus Lublin
 
(432)
Asus Gliwice
 
(225)
Asus Opole
 
(141)
Asus Sosnowiec
 
(118)
Asus Elbląg
 
(101)
Asus Zamość
 
(88)
Asus Siemianowice Śląskie
 
(83)
Asus Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Asus Jelenia Góra
 
(62)
Asus Legionowo
 
(53)
Asus Przemyśl
 
(49)
Asus Zgierz
 
(47)
Asus Wadowice
 
(45)
Asus Mysłowice
 
(45)
Asus Poniatowa
 
(44)
Asus Jarosław
 
(42)
Asus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Asus Opoka-Kolonia
 
(41)
Asus Żywiec
 
(41)
Asus Będzin
 
(41)
Asus Stargard
 
(40)
Asus Puławy
 
(36)
Asus Mikołów
 
(34)
Asus Wągrowiec
 
(31)
Asus Kamienna Góra
 
(30)
Asus Łuków
 
(29)
Asus Sierpc
 
(29)
Asus Bochnia
 
(27)
Asus Morąg
 
(27)
Asus Kłodzko
 
(26)
Asus Brzozów
 
(25)
Asus Kobyłka
 
(25)
Asus Szczecinek
 
(24)
Asus Skierniewice
 
(23)
Asus Nowy Targ
 
(23)
Asus Głubczyce
 
(21)
Asus Chodzież
 
(21)
Asus Szczyrk
 
(20)
Asus Koło
 
(20)
Asus Myszków
 
(20)
Asus Rydułtowy
 
(19)
Asus Brwinów
 
(18)
Asus Jabłonna
 
(18)
Asus Łęczyca
 
(18)
Asus Paczków
 
(18)
Asus Wyrazów
 
(17)
Asus Krotoszyn
 
(17)
Asus Płońsk
 
(17)
Asus Mszana Dolna
 
(17)
Asus Janów Lubelski
 
(17)
Asus Myślenice
 
(17)
Asus Syców
 
(16)
Asus Stary Sącz
 
(16)
Asus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Asus Białogard
 
(15)
Asus Chełmno
 
(15)
Asus Hrubieszów
 
(15)
Asus Bogdaniec
 
(15)
Asus Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Asus Gryfice
 
(14)
Asus Zarszyn
 
(14)
Asus Lubsko
 
(13)
Asus Plewiska
 
(13)
Asus Libertów
 
(13)
Asus Ustroń
 
(13)
Asus Pruszcz
 
(12)
Asus Łęczna
 
(12)
Asus Krasnystaw
 
(12)
Asus Czaplinek
 
(12)
Asus Daleszyce
 
(12)
Asus Kluczbork
 
(12)
Asus Słupca
 
(11)
Asus Łosice
 
(11)
Asus Borówiec
 
(11)
Asus Zambrów
 
(11)
Asus Wołów
 
(11)
Asus Ropczyce
 
(11)
Asus Braniewo
 
(11)
Asus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Asus Skwierzyna
 
(11)
Asus Niwiska
 
(10)
Asus Zelów
 
(10)
Asus Józefów
 
(10)
Asus Drwalew
 
(10)
Asus Sosnowica
 
(10)
Asus Komorniki
 
(10)
Asus Szynwałd
 
(10)
Asus Sulęcin
 
(10)
Asus Bukowno
 
(10)
Asus Włodawa
 
(9)
Asus Góra
 
(9)
Asus Stęszew
 
(9)
Asus Piekoszów
 
(9)