O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | ROG STRIX B650-A GAMING WIFI AM5 |
| Producent | ASUS |
| Kod producenta | 90MB1BP0-M0EAY0 |
| Obsługiwane procesory | AMD |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Standard płyty | ATX |
| Typ obsługiwanej pamięci | DDR5 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM | 128.00 GB |
| Liczba slotów pamięci RAM | 4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 5200 |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Chipset | B650 |
| Obsługa wielu kart graficznych | AMD CrossFire |
| Kanały audio | 7,1 |
| Łączenie dysków | RAID 0, RAID 1, RAID 1+0 (10) |
| Gniazda rozszerzeń i złącza napędów | PCIe 3.0 x1, PCIe 3.0 x16 |
| Złącza na panelu tylnym | HDMI, RJ-45, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C, wyjście audio |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | Śruby do modułu M.2 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 305 mm |
| Wysokość | 305 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.120 kg |
| Gniazda rozszerzeń i ich liczba | PCI-E 4 sztuki |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 740e7292-cae0-4b31-af24-78e7c724ba23
Podobne wyszukiwania
Płyty główne Warszawa
 
(331)
Płyty główne Gdańsk
 
(51)
Płyty główne Bydgoszcz
 
(51)
Płyty główne Rzeszów
 
(49)
Płyty główne Mościska
 
(46)
Płyty główne Kielce
 
(43)
Płyty główne Słupsk
 
(42)
Płyty główne Lublin
 
(29)
Płyty główne Gliwice
 
(27)
Płyty główne Chorzów
 
(24)
Płyty główne Piekary Śląskie
 
(23)
Płyty główne Sanniki
 
(20)
Płyty główne Zamość
 
(19)
Płyty główne Opole
 
(17)
Płyty główne Sosnowiec
 
(17)
Płyty główne Elbląg
 
(16)
Płyty główne Jelenia Góra
 
(16)
Płyty główne Olszewnica Stara
 
(14)
Płyty główne Piotrków Trybunalski
 
(13)
Płyty główne Dąbrowa Górnicza
 
(13)
Płyty główne Legionowo
 
(13)
Płyty główne Łęczyca
 
(12)
Płyty główne Jaworzno
 
(12)
Płyty główne Turostowo
 
(12)
Płyty główne Leszno
 
(12)
Płyty główne Orzech
 
(11)
Płyty główne Parczew
 
(11)
Płyty główne Legnica
 
(11)
Płyty główne Radziechowy
 
(11)
Płyty główne Żary
 
(10)
Płyty główne Gołków
 
(10)
Płyty główne Będzin
 
(10)
Płyty główne Parcela-Obory
 
(9)
Płyty główne Bielsko-Biała
 
(9)
Płyty główne Libertów
 
(9)
Płyty główne Radom
 
(8)
Płyty główne Masłomiąca
 
(8)
Płyty główne Ostróda
 
(8)
Płyty główne Brzeżanka
 
(8)
Płyty główne Przyborów
 
(8)
Płyty główne Szebnie
 
(7)
Płyty główne Suwałki
 
(7)
Płyty główne Nowy Targ
 
(7)
Płyty główne Łęczna
 
(7)
Płyty główne Czarna Łąka
 
(7)
Płyty główne Nagoszyn
 
(7)
Płyty główne Krosno
 
(7)
Płyty główne Włocławek
 
(7)
Płyty główne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Płyty główne Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Płyty główne Wyszków
 
(7)
Płyty główne Błonie
 
(7)
Płyty główne Jarosław
 
(6)
Płyty główne Bolesławiec
 
(6)
Płyty główne Pabianice
 
(6)
Płyty główne Siedlce
 
(6)
Płyty główne Ciechocinek
 
(6)
Płyty główne Szpęgawa
 
(6)
Płyty główne Rydułtowy
 
(6)
Płyty główne Włoszczowa
 
(6)
Płyty główne Zawiercie
 
(6)
Płyty główne Racibórz
 
(5)
Płyty główne Łuków
 
(5)
Płyty główne Gierałtowice
 
(5)
Płyty główne Krzemienica
 
(5)
Płyty główne Kotki
 
(5)
Płyty główne Skierniewice
 
(5)
Płyty główne Świnoujście
 
(5)
Płyty główne Piaseczno
 
(5)
Płyty główne Olsza
 
(5)
Płyty główne Goleniów
 
(5)
Płyty główne Sieradz
 
(5)
Płyty główne Tomaszowice-Kolonia
 
(5)
Płyty główne Tczew
 
(5)
Płyty główne Piła
 
(5)
Płyty główne Biała Podlaska
 
(4)
Płyty główne Pruszków
 
(4)
Płyty główne Bielawa
 
(4)
Płyty główne Głowno
 
(4)
Płyty główne Tuchola
 
(4)
Płyty główne Mikołów
 
(4)
Płyty główne Jabłonna
 
(4)
Płyty główne Pawłów
 
(4)
Płyty główne Tarnowskie Góry
 
(4)
Płyty główne Starachowice
 
(4)
Płyty główne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Płyty główne Zambrów
 
(4)
Płyty główne Drogoszewo
 
(4)
Płyty główne Nysa
 
(4)
Płyty główne Bielsk Podlaski
 
(4)
Płyty główne Wola
 
(4)
Płyty główne Wągrowiec
 
(4)
Płyty główne Staroźreby
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn
 
(4)
Płyty główne Pajęczno
 
(4)
Płyty główne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)