| Stan | Bardzo dobry |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 17 " |
| Stan opakowania | otwarte |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Model | G733Q |
| Seria procesora | AMD Ryzen 9 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Maksymalny czas pracy baterii | 6 h |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Odświeżanie matrycy | 300 Hz |
| Kolor | czarny |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.7 kg |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 90 Wh |
| Model procesora | AMD Ryzen 9 5900HX |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| EAN (GTIN) | 4711081038832 |
| Marka | Asus |
| Typ | standardowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kod producenta | MSQG733Q |
O przedmiocie
Oferta: 22a98a70-c6d4-4bc9-9576-90fb75c5ea7d
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(202)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nowa Wola
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)