O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Typ | 2w1 |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Typ dysku twardego | eMMC + HDD |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 5400 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 8.1 Home 32-bit |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | microUSB typ A, USB 3.0, Micro HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Model | T100 |
| Przekątna ekranu | 10.1 " |
| Maksymalny czas pracy baterii | 6 h |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Taktowanie maksymalne procesora | 1.33 GHz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.33 GHz |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 87b2142f-98ea-43e5-a7e6-2706e4571ff1
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2243)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)