| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura, klawiatura numeryczna |
| Model procesora | Intel Core i5-11400H |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ | standardowy |
| Kolor | czarny |
| Typ napędu | brak |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Złącza | RJ-45, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1, HDMI, Thunderbolt |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | Asus |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | mikrofon, głośniki |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Pamięć podręczna procesora | 12.00 MB |
| Kod producenta | FX506HC-HN004W |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Model | TUF Gaming F15 FX506HC i5-11400H 16/512 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.50 GHz |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 43c9e8e0-d036-467c-bdf4-0c7de7ee781e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(202)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(56)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Manowo
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nowa Wola
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)