| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Zawiera baterie | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Model | Tuf Gamming |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
O przedmiocie
Oferta: d59db457-d6ed-4cc2-972f-9670b36bb18c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(197)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Manowo
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Bogdaniec
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Brwinów
 
(4)