O przedmiocie

Witam, sprzedam buty marki Giro, użyte dwa razy. Na mnie okazały się za małe. Buty są w idealnym stanie, mają lekkie zadrapanie widoczne na zdjęciu. Buty sprzedaję z blokami MTB.

Stan Bardzo dobry
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? Wybierz KUP TERAZ i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Inne ogłoszenia sprzedającego

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 9fc582b9-670d-43d2-b178-7afe790a3da6

Podobne wyszukiwania