O przedmiocie

Witam. Mam do sprzedania buty motocyklowe Harley Davidson nr.42. Buty są w b.dobrym stanie ,nie zniszczone ,podeszwa równa ,mało używane. Jedyny mankament to wytarta skóra wewnątrz buta ,ale to nie przeszkadza w użytkowaniu. Polecam.

Stan Ze śladami użytkowania
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? Wybierz KUP TERAZ i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Inne ogłoszenia sprzedającego

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 952336a5-1864-4ec0-89ec-f2a0d19d5878

Podobne wyszukiwania