Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 68 m² Powierzchnia: 68.35 m² Cena za m²: 4813.46 zł Liczba pięter budynku: 1 Media: prąd Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 700 zł Sprzedający: firma Bytom
BYTOM MIECHOWICE - HAUSHANDLUNGSSCHULE Data: do 1945 Obieg: bez obiegu Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Znaczek: nie oferta z allegro 479 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Bytom, Obszar Dworski Miechowice, zaświadczenie o ilości dzieci /SZ3/ Stan opakowania: brak opakowania oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny aukcja z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Śląskie 43-225 Wola
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 64 m² Powierzchnia: 64.15 m² Cena za m²: 4988.31 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Bytom
BYTOM PARKI W BYTOMIU FAZANIEC MIECHOWICE Wydawnictwo: inne Tytuł: Podstawy systemów horyzontowych linii radiowych Okładka: twarda Czas wydania: po 1950 aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 63 m² Powierzchnia: 63.1 m² Cena za m²: 4278.92 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Bytom
BYTOM SZOMBIERKI MIECHOWICE ZAMEK Znaczek: nie Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 65 m² Powierzchnia: 64.7 m² Cena za m²: 4775.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Ogłoszenie 309 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 39 m² Powierzchnia: 39 m² Rok budowy: 1970 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 2 300 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 38 m² Powierzchnia: 38.3 m² Cena za m²: 5221.93 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 200 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 52 m² Powierzchnia: 51.9 m² Cena za m²: 4624.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 38 m² Powierzchnia: 38.05 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 62 m² Powierzchnia: 61.9 m² Cena za m²: 4830.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 3033 m² Powierzchnia: 3033 m² Cena za m²: 200 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 606 600 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 47 m² Powierzchnia: 47 m² Cena za m²: 6382.98 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 80 m² Powierzchnia: 79.6 m² Cena za m²: 6651.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 529 431 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 526 m² Powierzchnia: 526 m² Cena za m²: 139.92 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 73 600 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 1787 m² Powierzchnia: 1787 m² Cena za m²: 171.8 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 307 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 2355 m² Powierzchnia: 2355 m² Cena za m²: 213.59 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 503 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 1226 m² Powierzchnia: 1226 m² Cena za m²: 119.9 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 147 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 1199 m² Powierzchnia: 1199 m² Cena za m²: 120.1 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 144 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 73 m² Powierzchnia: 73.05 m² Cena za m²: 3627.65 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 265 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 601 m² Powierzchnia: 601 m² Cena za m²: 426.23 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 256 163 zł Sprzedający: firma Bytom
Dom, Bytom, Miechowice, 550 m² Cena za m²: 2272.73 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1000 m² Liczba pokoi: 10 Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 69693 m² Powierzchnia: 69693 m² Cena za m²: 107.61 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 7 500 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Dom, Bytom, Miechowice, 89 m² Cena za m²: 8764.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Powierzchnia działki: 568 m² Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 65 m² Powierzchnia: 65.33 m² Liczba pięter budynku: 10 Ogrzewanie: miejskie Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 47 m² Powierzchnia: 46.99 m² Cena za m²: 9257.29 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 5 Ogłoszenie 435 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 39 m² Powierzchnia: 39.2 m² Cena za m²: 5612.24 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Działka, Bytom, Miechowice, 8650 m² Powierzchnia: 8650 m² Cena za m²: 77.39 zł Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 669 400 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 63 m² Powierzchnia: 63.1 m² Cena za m²: 5942.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 375 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 35 m² Powierzchnia: 35 m² Rok budowy: 1970 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 300 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 28 m² Powierzchnia: 28.1 m² Cena za m²: 6405.69 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 46 m² Powierzchnia: 46 m² Cena za m²: 5434.78 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 48 m² Powierzchnia: 47.8 m² Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Bytom
Dom, Bytom, Miechowice, 125 m² Cena za m²: 4396.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 370 m² Ogłoszenie 549 900 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 48 m² Powierzchnia: 47.6 m² Cena za m²: 4831.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Mieszkanie, Bytom, Miechowice, 62 m² Powierzchnia: 61.9 m² Cena za m²: 4345.72 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Bytom
Dom, Bytom, Miechowice, 47 m² Cena za m²: 5479.45 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 545 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Bytom
BYTOM - SZKOŁA MUZYCZNA - OPERA - PL. AKADEMICKI - MIECHOWICE- BOBREK- HERB Znaczek: nie Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
BYTOM MIECHOWICE - LAZARET WOJSKO - STEMPEL - 1918 Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Ogłoszenie 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Bytom - Pałac Miechowice - magnes na lodówkę Kup teraz 9 ,50 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Śrem
MIECHOWITZ-MIECHOWICE-BYTOM J. POPELKA DZIECKO Datowanie: obiekt dawny (do 1945) Oryginalność: oryginał Rodzaj fotografii: czarno biała Temat: portret oferta z allegro 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
BYTOM oficyna pałacu Tele-Wincklerów w Miechowicach - pocztówka Temat: twierdze, zamki, pałace oryginał / reprodukcja: oryginał Data: po 1945 Obieg: bez obiegu oferta z allegro 12 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Śrem
BYTOM Miechowice - Ostoja Pokoju Dom Świętość Panu Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Znaczek: nie Obieg: bez obiegu -18% 135,00 zł Ogłoszenie 110 zł Sprzedający: osoba prywatna Rudnia
MIECHOWICE Miechowitz Bytom Preussengrube Region: Górny Śląsk (Oberschlesien) Znaczek: nie Obieg: bez obiegu Ogłoszenie 125 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Rudnia