| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Model | e5430 |
| Układ klawiatury | NORDIC (qwerty) |
| Kod producenta | e5430 |
| Przekątna ekranu | 14 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel Core i3-3120M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Pojemność dysku | 320 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 8.1 Home 64-bit |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, USB 2.0, RJ-45, eSata |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, modem 56k |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a4d6e84a-d305-44d2-80cc-bb20af66726d
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2228)
Laptopy Kielce
 
(610)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)