| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1600 x 900 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 800 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 5400 |
| Interfejs dysku | SATA II |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | RJ-45, D-Sub (VGA), inne, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0, złącze dokowania |
| Multimedia | mikrofon, głośniki |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | E5500 |
| Kod producenta | E5500 |
| Przekątna ekranu | 15.4 " |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.4 GHz |
| Pojemność dysku | 320 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f5bc7f01-e93b-4cb0-86b2-2b5f899eb401
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(625)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(75)
Laptopy Sosnowiec
 
(70)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Hrubieszów
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)