| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Dell |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i7-6820HQ |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon R7 M370 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | RJ-45, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio), slot na kartę SIM, złącze dokowania, USB 3.0, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Materiał | włókno węglowe |
| Model | Latitude E5570 i7-6820HQ Radeon R7M370 |
| Kod producenta | Latitude E5570 i7-6820HQ Radeon R7M370 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 3.00 h |
| Szerokość produktu | 37.70 cm |
| Wysokość produktu | 2.40 cm |
| Głębokość produktu | 25.30 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: e844197f-d83a-4b1f-83cd-9640e1613f67
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2271)
Laptopy Kielce
 
(518)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)