| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-2540M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | brak |
| Interfejs dysku | SATA II, SATA III, SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Model | DELL Latitude E6220 P15S #1 |
| Kod producenta | DELL Latitude E6220 P15S #1 |
| Przekątna ekranu | 12.50 " |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 0 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 82e9b15b-5fad-48e4-832e-6a9ba6071958
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(601)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)