| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i7-2620M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku | SATA II, SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 3000 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | D-Sub (VGA), mini HDMI, RJ-45, USB 2.0 typ A, eSata, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0 |
| Komunikacja | Wi-Fi, LAN 10/100 Mbps, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint) |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Model | Latitude E6320 |
| Kod producenta | Laptop DELL 13" Do pracy Intel Core |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Szerokość produktu | 33.50 cm |
| Wysokość produktu | 3.01 cm |
| Głębokość produktu | 22.33 cm |
| Waga produktu | 1.65 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 065f196d-0663-422b-b7e1-e84930cb286f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2230)
Laptopy Kielce
 
(611)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)