| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | Latitude E6410 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | 137436-uniw |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.40 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Linux |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | D-Sub (VGA), RJ-45, DisplayPort, eSata, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0 |
| Komunikacja | Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | głośniki, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a9f48cc8-f722-41e7-82a0-a210adc811e5
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2225)
Laptopy Kielce
 
(601)
Laptopy Lublin
 
(219)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(69)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)