| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 76576765565321 |
| Marka | Dell |
| Model | e6500 |
| Przekątna ekranu | 15.40 " |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Pojemność dysku | 80 GB |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1280 x 800 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Typ | standardowy |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Interfejs dysku | SATA, SATA II, SATA III |
| Złącza | USB 2.0, RJ-45, D-Sub (VGA), minijack 3,5 mm (audio), eSata, złącze dokowania, inne |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e1b4cb41-4fd7-4d19-8390-e1a3e4c19b77
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2225)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(203)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)