| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Model | E6520 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Dell E6520 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci RAM | 6 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | HDMI, USB 2.0, USB 3.0, RJ-45, DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4a4eded0-d877-4040-82b2-bc28ef0f3c7c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2261)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(227)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Piaseczno
 
(92)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Żywiec
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)