| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | OptiPlex 3000 Micro |
| Kod producenta | D15U002_I512500T/16/256S/NO/11P/IUHD770 |
| Wysokość produktu | 3.60 cm |
| Szerokość produktu | 18.20 cm |
| Głębokość produktu | 17.80 cm |
| Waga produktu | 0.65 kg |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | i5-12500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1700 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 18.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku twardego | PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | M.2 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, HDMI, RJ45, USB 2.0 typ A, USB 3.1 typ A gen 1 |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6008944f-8b01-468a-a566-205f861a3236
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(968)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(99)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(79)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(25)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)