| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | srebrny |
| Marka | Dell |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 3 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1155 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku twardego | SATA |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 5400 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Złącza karty graficznej | HDMI, VGA |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Model | Optiplex 3010 SFF |
| Model procesora | I5 3470 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.5 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4 MB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6b132ba2-a031-4fe3-80b3-c8c3d6ba2494
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(982)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(104)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(17)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)