| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | Optiplex 7010 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | OPTIPLEX 7010 SFF |
| Wysokość produktu | 9.30 cm |
| Szerokość produktu | 29.00 cm |
| Głębokość produktu | 31.20 cm |
| Waga produktu | 6.00 kg |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 240 W |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Model procesora | Intel Core i3-2100 |
| Seria | Intel Core i3 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1155 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.30 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA |
| Chłodzenie karty graficznej | pasywne |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | PCI, PCIe 2.0 x1, PCIe 2.0 x4, PCIe 3.0/2.0 x16, PCIe 3.0 x16, PCIe 3.0 x4, SATA II (3 GB/s), SATA III (6 GB/s) |
| Chipset płyty głównej | inny |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Inna |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e67e73d-b17a-4366-8584-a466e9ecc1cf
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(959)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(100)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(29)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Turek
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Ośno Lubuskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(4)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Staroźreby
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierakowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)