O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Model | Optiplex 9020 SFF i7 |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 2.0 x4, PCIe 3.0 x16, SATA III (6 GB/s) |
| Moc zasilacza | 255 W |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Wysokość produktu | 9.30 cm |
| Marka | Dell |
| Waga produktu | 6.00 kg |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio), RJ45, PS/2, VGA (D-Sub), DisplayPort |
| Monitor | brak |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Chipset płyty głównej | Intel Q87 Express |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| Seria | Intel Core i7 |
| Kolor | czarny |
| Kod producenta | Optiplex 9020 SFF i7 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ napędu | DVD |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Model procesora | i7-4790 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 31.20 cm |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio) |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 4600 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11.000 kg |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ obudowy | Inna |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Szerokość produktu | 29.00 cm |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.00 GHz |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Producent karty graficznej | Intel |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ff52016d-672b-45ca-b2b6-b48586404cfd
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(987)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(86)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(16)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)