O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Rozdzielczość (px) | 3840 x 2400 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-11850H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Precision 5560 |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.80 GHz |
| Pojemność dysku | 512 GB |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7fc9267c-a37e-4688-b4cc-35b277df2e75
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(623)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)