| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Model | Precision M4800 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Model procesora | Intel Core i7-4800MQ |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Marka | Dell |
| Typ | wzmocniony |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 63f4c64a-ab66-4fa2-a9d5-badd0df21c1c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2220)
Laptopy Kielce
 
(655)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(73)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)