| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Zawiera baterie | tak |
| Typ napędu | DVD |
| Model | Precission m6700 |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4945e3bc-510e-4a84-9589-8d2439b72d74
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2234)
Laptopy Kielce
 
(578)
Laptopy Lublin
 
(220)
Laptopy Gliwice
 
(97)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(35)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)