| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 17 " |
| Seria procesora | Intel Core 2 Duo |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 667 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 5400 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Maksymalny czas pracy baterii | 1 h |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | HDMI, USB 2.0, USB 2.0 typ A, RJ-45, D-Sub (VGA), ExpressCard, eSata, slot na kartę SIM |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: ec315fe4-b8fa-4811-ad25-6fc493a74dbc
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Milejów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Manowo
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)