| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | U2415b |
| EAN (GTIN) | 5906321801928 |
| Kod producenta | U2415b Bezramkowy Poleasingowy na ścianę |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24.00 " |
| Przekątna ekranu | 61.13 cm |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 px |
| Czas reakcji | 6.0 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 2000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, mini DisplayPort, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, Kensington lock |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | Energy star |
| Załączone wyposażenie | przwód zasilający |
| Szerokość produktu z podstawą | 53.22 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 40.50 cm |
| Głębokość produktu z podstawą | 20.50 cm |
| Waga z podstawą | 4.20 kg |
| Szerokość produktu | 53.20 cm |
| Wysokość produktu | 35.10 cm |
| Głębokość produktu | 4.60 cm |
| Waga produktu | 3.40 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.000 kg |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | A |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR | A |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 6e2ae92d-f577-4233-af4a-087f6e1a1000
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(540)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(60)
Monitory Bydgoszcz
 
(53)
Monitory Rzeszów
 
(44)
Monitory Chorzów
 
(34)
Monitory Włocławek
 
(34)
Monitory Kielce
 
(33)
Monitory Radom
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(26)
Monitory Gliwice
 
(25)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(18)
Monitory Pruszków
 
(17)
Monitory Opole
 
(16)
Monitory Zamość
 
(14)
Monitory Przemyśl
 
(14)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(13)
Monitory Gniezno
 
(13)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(13)
Monitory Myślenice
 
(12)
Monitory Legionowo
 
(12)
Monitory Wołomin
 
(12)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(10)
Monitory Kalisz
 
(10)
Monitory Żary
 
(10)
Monitory Jelenia Góra
 
(10)
Monitory Puławy
 
(9)
Monitory Jaworzno
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(9)
Monitory Legnica
 
(9)
Monitory Konin
 
(9)
Monitory Słupsk
 
(9)
Monitory Piaseczno
 
(8)
Monitory Bielawa
 
(8)
Monitory Głogów
 
(8)
Monitory Chełm
 
(8)
Monitory Piekary Śląskie
 
(8)
Monitory Kutno
 
(7)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Wałbrzych
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Skórzewo
 
(6)
Monitory Dzierżoniów
 
(6)
Monitory Tczew
 
(6)
Monitory Piła
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Pabianice
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Parczew
 
(6)
Monitory Olkusz
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Sieradz
 
(6)
Monitory Kamieniec Wrocławski
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Leszno
 
(5)
Monitory Siedlce
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Stargard
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Będzin
 
(4)
Monitory Lędziny
 
(4)
Monitory Oława
 
(4)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Imielin
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Żywiec
 
(4)
Monitory Braniewo
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Pyskowice
 
(4)
Monitory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)