| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i3-1115G4 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | RJ-45, minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0, USB 3.1 typ A, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, touchpad, klawiatura |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Model | VOSTRO 15-3510 |
| Kod producenta | JY23 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.10 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 604b4e9f-b268-4bd2-b111-80735df4bc20
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)