| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | International English (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-11390H |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce MX450 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 2.0 typ A, RJ-45, inne, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ C, USB 3.0, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Model | P106F |
| Kod producenta | P106F001 |
| Przekątna ekranu | 15 " |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.00 GHz |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Maksymalny czas pracy baterii | 4 h |
| Waga produktu | 1.6 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b4325e38-ba16-495e-8d0b-a1042add10e3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Nowa Wola
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Myszków
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Skwierzyna
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)