| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | Dell XPS 15 9520 |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Kod producenta | Dell XPS 15 9520 ZAR-KOM |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-12700H |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.70 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 32c6ffb6-6f73-40aa-ba76-d3b9dde3135b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2244)
Laptopy Kielce
 
(611)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(57)
Laptopy Elbląg
 
(55)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Manowo
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Plewiska
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Nowa Wola
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)