| Stan | Nowy |
| Marka | De'Longhi |
| Model | Perfecta Evo 420.40.B |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność naczynia na kawę | 14 porcji |
| Waga produktu | 11.9 kg |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaje kawy | mielona, ziarnista |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy, temperatura kawy |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Wbudowany młynek | tak |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne wyłączanie, oszczędzanie energii, personalizacja ustawień, spienianie mleka |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Cechy dodatkowe | Moja kawa, Espresso, kawa czarna,cappuccino, latte macchiato,caffe latte, mleko spienione na gorąco. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 739d9f2d-7aca-4597-8ebf-8354711aa14a
Podobne wyszukiwania
Ekspresy ciśnieniowo-przelewowe Warszawa
 
(10)