| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Model | AVR-X2700H |
| Szerokość produktu | 43 cm |
| Wysokość produktu | 16 cm |
| Głębokość produktu | 33 cm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby Audio Premium, Dolby Atmos, DTS Neo:X, DTS Neo:6, DTS:X, DTS Digital Surround, DTS-HD, DSD, Dolby Surround, Dolby Pro Logic |
| Moc znamionowa RMS | 150 W |
| Liczba wejść HDMI | 6 |
| Liczba wyjść HDMI | 2 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Pozostałe złącza | wejście komponentowe, USB, RJ-45, minijack, analogowe wejście audio, analogowe wyjście audio |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Funkcje | radio FM, radio internetowe, Spotify Connect, zgodność z 4K, obsługa iPhone/iPod/iPad, korektor dźwięku, kompatybilność z systemem Multiroom, filtr Loudness (kontur) |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-8 |
| Kod producenta | Denon AVR-X2700H |
O przedmiocie
Oferta: 169fad49-dee3-4784-90d6-5ec183413302
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(123)
Amplitunery Bytom
 
(100)
Amplitunery Łódź
 
(84)
Amplitunery Kraków
 
(81)
Amplitunery Wrocław
 
(57)
Amplitunery Gdańsk
 
(54)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(51)
Amplitunery Legnica
 
(50)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(35)
Amplitunery Konin
 
(28)
Amplitunery Sosnowiec
 
(25)
Amplitunery Bolesławiec
 
(24)
Amplitunery Żywiec
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(21)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Prabuty
 
(20)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(17)
Amplitunery Częstochowa
 
(17)
Amplitunery Słupsk
 
(17)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Międzychód
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(15)
Amplitunery Podegrodzie
 
(15)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(13)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Katowice
 
(12)
Amplitunery Żagań
 
(11)
Amplitunery Grudziądz
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(11)
Amplitunery Płock
 
(10)
Amplitunery Bojszowy
 
(10)
Amplitunery Włocławek
 
(10)
Amplitunery Świdnica
 
(10)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(9)
Amplitunery Nowy Sącz
 
(9)
Amplitunery Radom
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Jasło
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Świebodzin
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(8)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(8)
Amplitunery Opole
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Gliwice
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Marki
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Wągrowiec
 
(7)
Amplitunery Siedlce
 
(7)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Ostrołęka
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Skwierzyna
 
(6)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(5)
Amplitunery Zabrze
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Iława
 
(5)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(5)
Amplitunery Kołobrzeg
 
(5)
Amplitunery Tychy
 
(5)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Rybnik
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Gorzupia
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Podzamcze
 
(4)
Amplitunery Czeladź
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Reda
 
(4)
Amplitunery Kalisz
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Przemyśl
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)