| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Model | AVR-X1100W |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 15.10 cm |
| Głębokość produktu | 33.90 cm |
| Waga produktu | 8.60 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio |
| Moc znamionowa RMS | 80 W |
| Liczba wejść HDMI | 6 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 2 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, RJ-45, USB, wejście kompozytowe, wyjście kompozytowe |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Funkcje | filtr Loudness (kontur), kompatybilność z systemem Multiroom, obsługa iPhone/iPod/iPad, radio FM, radio internetowe, zgodność z 4K |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Pobór mocy | 430 W |
| Cechy dodatkowe | Regulacja Bass/Treble |
| EAN (GTIN) | 4951035053614 |
| Kod producenta | AVR-X1100W |
| Kod taryfy celnej | 85279900 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Oferta: f6044696-45f1-47a5-8e8c-8855e032e3ad
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(142)
Amplitunery Bytom
 
(95)
Amplitunery Łódź
 
(78)
Amplitunery Kraków
 
(73)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(70)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Legnica
 
(48)
Amplitunery Gdańsk
 
(44)
Amplitunery Bolesławiec
 
(40)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(25)
Amplitunery Lublin
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(23)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(22)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Słupsk
 
(20)
Amplitunery Gdynia
 
(19)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Jasło
 
(19)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(15)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(15)
Amplitunery Grudziądz
 
(14)
Amplitunery Prabuty
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Kielce
 
(11)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Sosnowiec
 
(11)
Amplitunery Świebodzin
 
(10)
Amplitunery Olkusz
 
(10)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(9)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Świdnica
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(7)
Amplitunery Poraj
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Kwidzyn
 
(6)
Amplitunery Wilków
 
(5)
Amplitunery Elbląg
 
(5)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Reda
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(5)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Zambrów
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Wałcz
 
(4)