| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| System dźwięku | 2.0 |
| Kolor | srebrny |
| Pozostałe złącza | USB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay |
| Funkcje | radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Model | DRA-800H |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.600 kg |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 15.10 cm |
| Głębokość produktu | 15.10 cm |
| Waga produktu | 8.60 kg |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 145 W |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 100 W |
| Liczba wejść HDMI | 5 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| Pobór mocy | 220 W |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| EAN (GTIN) | 4951035069653 |
| Kod producenta | DRA-800H |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 13bd5733-f634-494c-9ca3-3430ef92cfe2
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(123)
Amplitunery Bytom
 
(101)
Amplitunery Łódź
 
(84)
Amplitunery Kraków
 
(79)
Amplitunery Wrocław
 
(56)
Amplitunery Gdańsk
 
(51)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(51)
Amplitunery Legnica
 
(49)
Amplitunery Piła
 
(35)
Amplitunery Szczecin
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(28)
Amplitunery Sosnowiec
 
(25)
Amplitunery Bolesławiec
 
(24)
Amplitunery Żywiec
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(23)
Amplitunery Lublin
 
(22)
Amplitunery Prabuty
 
(21)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(18)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Amplitunery Słupsk
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(17)
Amplitunery Częstochowa
 
(17)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Podegrodzie
 
(16)
Amplitunery Międzychód
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(15)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Kielce
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(13)
Amplitunery Świdnica
 
(12)
Amplitunery Katowice
 
(12)
Amplitunery Grudziądz
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(11)
Amplitunery Żagań
 
(11)
Amplitunery Bojszowy
 
(10)
Amplitunery Włocławek
 
(9)
Amplitunery Płock
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Kłodzko
 
(8)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Zamość
 
(8)
Amplitunery Jasło
 
(8)
Amplitunery Radom
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Świebodzin
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Gliwice
 
(7)
Amplitunery Gostyń
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Siedlce
 
(7)
Amplitunery Marki
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Poraj
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Opole
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Wągrowiec
 
(7)
Amplitunery Ostrołęka
 
(6)
Amplitunery Zabrze
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Iława
 
(5)
Amplitunery Polnica
 
(5)
Amplitunery Tychy
 
(5)
Amplitunery Kołobrzeg
 
(5)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(5)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(5)
Amplitunery Pilawa
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Reda
 
(5)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Czeladź
 
(4)
Amplitunery Olsztynek
 
(4)
Amplitunery Gorzupia
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Rybnik
 
(4)
Amplitunery Przemyśl
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Podzamcze
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)