| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Model | PMA-1600NE |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 13.50 cm |
| Głębokość produktu | 41.00 cm |
| Waga produktu | 17.60 kg |
| Kolor | czarny |
| Liczba kanałów | 2 |
| Moc wyjściowa 4Ω | 140 W |
| Moc wyjściowa 8Ω | 70 W |
| Liczba analogowych wejść audio | 4 |
| Liczba analogowych wyjść audio | 1 |
| Pozostałe złącza | cyfrowe wejście audio |
| Funkcje | korektor dźwięku |
| Zniekształcenia THD | 0.01 % |
| Współczynnik sygnał/szum | 108 dB |
| Pobór mocy | 295 W |
| Cechy dodatkowe | Wbudowany wyświetlacz |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| EAN (GTIN) | 4951035058657 |
| Kod producenta | PMA1600NE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b99b1726-d60f-40f7-a9c0-1228426118b0
Podobne wyszukiwania
Wzmacniacze Warszawa
 
(132)
Wzmacniacze Konstantynów Łódzki
 
(87)
Wzmacniacze Łódź
 
(68)
Wzmacniacze Kraków
 
(63)
Wzmacniacze Bytom
 
(60)
Wzmacniacze Poznań
 
(59)
Wzmacniacze Wrocław
 
(50)
Wzmacniacze Piła
 
(34)
Wzmacniacze Bydgoszcz
 
(25)
Wzmacniacze Legnica
 
(24)
Wzmacniacze Bolesławiec
 
(22)
Wzmacniacze Katowice
 
(20)
Wzmacniacze Gdańsk
 
(18)
Wzmacniacze Rzeszów
 
(17)
Wzmacniacze Wałbrzych
 
(17)
Wzmacniacze Jelenia Góra
 
(17)
Wzmacniacze Częstochowa
 
(17)
Wzmacniacze Białystok
 
(16)
Wzmacniacze Szczecin
 
(15)
Wzmacniacze Skwierzyna
 
(15)
Wzmacniacze Konin
 
(15)
Wzmacniacze Leszno
 
(14)
Wzmacniacze Biskupiec
 
(13)
Wzmacniacze Łapy
 
(12)
Wzmacniacze Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Wzmacniacze Gorzów Wielkopolski
 
(12)
Wzmacniacze Gdynia
 
(12)
Wzmacniacze Chęciny
 
(11)
Wzmacniacze Lublin
 
(11)
Wzmacniacze Chełm
 
(10)
Wzmacniacze Zielona Góra
 
(10)
Wzmacniacze Jasło
 
(10)
Wzmacniacze Gliwice
 
(10)
Wzmacniacze Świdnica
 
(10)
Wzmacniacze Toruń
 
(9)
Wzmacniacze Kielce
 
(9)
Wzmacniacze Polnica
 
(9)
Wzmacniacze Mirków
 
(9)
Wzmacniacze Nowy Sącz
 
(7)
Wzmacniacze Grudziądz
 
(7)
Wzmacniacze Rudzica
 
(7)
Wzmacniacze Żary
 
(6)
Wzmacniacze Oleśnica
 
(6)
Wzmacniacze Mścice
 
(6)
Wzmacniacze Środa Śląska
 
(6)
Wzmacniacze Paczków
 
(6)
Wzmacniacze Świebodzice
 
(6)
Wzmacniacze Słupsk
 
(6)
Wzmacniacze Przytoczna
 
(6)
Wzmacniacze Olsztyn
 
(6)
Wzmacniacze Oświęcim
 
(6)
Wzmacniacze Świętochłowice
 
(6)
Wzmacniacze Staszów
 
(6)
Wzmacniacze Tarnów
 
(5)
Wzmacniacze Koszalin
 
(5)
Wzmacniacze Włocławek
 
(5)
Wzmacniacze Radom
 
(5)
Wzmacniacze Siedlce
 
(5)
Wzmacniacze Mielec
 
(5)
Wzmacniacze Wilków
 
(5)
Wzmacniacze Godziesze Małe
 
(5)
Wzmacniacze Jarocin
 
(5)
Wzmacniacze Sieniawa Żarska
 
(5)
Wzmacniacze Bielsko-Biała
 
(5)
Wzmacniacze Luboń
 
(5)
Wzmacniacze Płock
 
(5)
Wzmacniacze Brzoza
 
(5)
Wzmacniacze Wołów
 
(5)
Wzmacniacze Jarosław
 
(5)
Wzmacniacze Opole
 
(5)
Wzmacniacze Wierzbica
 
(5)
Wzmacniacze Frombork
 
(5)
Wzmacniacze Kalisz
 
(4)
Wzmacniacze Jawor
 
(4)
Wzmacniacze Straszyn
 
(4)
Wzmacniacze Tarnobrzeg
 
(4)
Wzmacniacze Krotoszyn
 
(4)
Wzmacniacze Kętrzyn
 
(4)
Wzmacniacze Kutno
 
(4)
Wzmacniacze Tczew
 
(4)
Wzmacniacze Konstantynów
 
(4)
Wzmacniacze Racibórz
 
(4)
Wzmacniacze Łomianki
 
(4)
Wzmacniacze Międzychód
 
(4)
Wzmacniacze Pszów
 
(4)
Wzmacniacze Lubowidz
 
(4)
Wzmacniacze Kobyłka
 
(4)
Wzmacniacze Cieszyn
 
(4)
Wzmacniacze Sulejówek
 
(4)
Wzmacniacze Pabianice
 
(4)
Wzmacniacze Wólka Kosowska
 
(4)
Wzmacniacze Aleksandrów Łódzki
 
(4)